Woordvoering

Ben je journalist en heb je vragen voor onze woordvoerders? Neem dan contact met ons op. 

Onze woordvoerders zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Voor alle andere informatie of vragen over onze diensten kun je terecht bij onze klantenservice via het telefoonnummer 0900 - 266 63 99.

Perswoordvoering regionaal openbaar vervoer

Voor mediaregelateerde vragen over specifieke zaken in de OV-regio’s kun je contact opnemen met onze woordvoerders in de regio. In het overzicht hieronder staat wie je over welke concessie/regio kunt bereiken.

Amstelland-Meerlanden
Zaanstreek
Gooi en Vechtstreek
Haarlem-IJmond
Noord-Holland Noord

Rick de Vries
06-185 00956
r.d.vries@connexxion.nl


(Op vrijdag verloopt de woordvoering voor de Noord-Hollandse concessies via Team Corporate Communicatie: 088-625 6667 of communicatie@transdev.nl)

Hoeksche Waard/Goeree-Overflakkee
ParkShuttle
Zeeland

Daphne Duller
06-4340 4068
d.duller@connexxion.nl

IJsselmond (Flevoland/Overijssel)
Stadsregio Arnhem-Nijmegen
Breng
Valleilijn

Herman de Gooijer
06-2887 6938
h.d.gooijer@connexxion.nl

Zuidoost-Brabant (Hermes)

Fred Tilburgs
06-5424 5709
fred.tilburgs@hermesgroep.nl

Connexxion Taxi Services/Transport on Demand

Ben je journalist en heb je vragen over Connexxion Taxi Services/Transport on Demand?

Neem dan contact op met Team Corporate Communicatie van Transdev Nederland:

088-625 6667
communicatie@transdev.nl

Woordvoering Transdev Nederland

Voor mediaregelateerde vragen over landelijke onderwerpen kun je contact opnemen met team Corporate Communicatie. Zij zijn bereikbaar via onderstaand piketnummer en mailadres.

Team Corporate Communicatie

  • Laura Steur
  • Jonne van Eck
  • Bart van Leersum
088-625 6667
communicatie@transdev.nl

Witte Kruis

Ben je journalist en heb je vragen over Witte Kruis of Stan Burgerhulpverlening?

Neem dan contact op met onderstaande woordvoerders.

Witte Kruis

Fleur van de Velde
06-18526272
communicatie@wittekruis.nl

Stan Burgerhulpverlening

Aart Bosmans
06-50228257
aart@stanglobal.com